Dünyanın en kaliteli ve en zengin mineral içerikli tuzu.

Hakkımızda

Güçlü bir ortaklık yapısı ile kurulmuş olan CİHANBEYLİ Madencilik Tuz Nakliyat Kimya San. Tic. A.Ş. olarak %100 doğal ham tuz üretimi yapmaktayız. Vizyonumuz, teknolojimiz ve sürekli yenilenen tesis yatırımlarımız ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmaları arasındayız. Gıda tuzu, havuz tuzu, yol temizleme tuzu, sondaj katkı maddesi, hayvan besleme tuzu ve endüstriyel tuz üretimlerimizle sanayi sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz

1500 km2 alanı ile dünyanın en büyük 2. tuz kaynağı olan Tuz Gölü’nün Yavşan Tuzlası'nda bulunan tesislerimizde dünyanın en kaliteli ve en zengin mineral yapısına sahip tuzu üretilmektedir. Dünyanın en tuzlu gölleri arasında olan Tuz Gölü’ nün tuz oranı % 32.4 ve su yoğunluğu 1 - 22.5 cm3 / gr.’dır.

Modern üretim yöntemlerimiz sayesinde kapasitemiz 1.500.000 tona ulaşmıştır. Rusya, Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracat yapan ve istikrarlı bir yükseliş grafiğine sahip olan şirketimizin bugüne kadarki yatırım tutarı 100.000.000.-$ civarındadır.

VİZYON, MİSYON ve DEĞERLERİMİZ

Vizyon

Teknoloji ve yenilik anlayışımız ile dünya çapında çok daha fazla üreticiye kalitenin konforunu sunmak amacı ile çalışıyoruz. Başarımızı müşterilerimizin memnuniyeti ile değerlendiriyor, bu memnuniyeti en üst düzeyde tutma hedefi ile hareket ediyoruz.

Misyon

Türkiye’ye ve dünyaya kaliteli tuz götürmek üzere çıktığımız bu yolda, üzerimize düşen görevin bilinci ve sorumluluğu ile ilerliyoruz. Yerel istihdama büyük oranda katkı sağlıyor, endüstrinin gelişimini kalitemiz ile destekliyoruz.

Değerlerimiz

  • Yenilikçi olmak
  • İleri görüşlü olmak
  • Müşteri ve kalite odaklı olmak
  • Güvenilir ve dürüst olmak
  • İnsanlara ve sağlıklarına değer vermek
  • Doğaya saygı duymak ve korumak
  • Takım çalışmasına inanmak